Aktuality

Od začátku února letošního roku zavedla organizace Péče srdcem, z.ú. nová opatření environmentálně příznivého provozu. Zaměřuje se na cíle a dopady šetrné k životnímu prostředí, související s činnostmi a službami organizace, ve vztahu ke třetím osobám.

Překrásný dárek v podobě 86 knih a 35 časopisů obdržela ZŠ a MŠ při nemocnici Vsetín od naší organizace. Knihy budou sloužit téměř tisícovce žáků ročně. Jejich hlavním posláním bude odpoutat pozornost od nemoci a zahájit proces uzdravování.

Paní Zuzana (*1983) bydlí společně s manželem a dvěma dětmi v Ostravě. Manžel Jan pracuje jako topič v elektrárně a mezi jeho záliby patří výlety s rodinou. Paní Zuzana, původním povoláním floristka, v současné době na rodičovské dovolené, má ráda ruční práce a zahradu. Starší z dvou dětí Adélka (*2011), chodí do základní školy a ve volném čase se...

Kolektiv našich zaměstnanců se stal v roce 2019 Dobrými anděli. Je mnoho těch, které denně při naší práci potkáváme a kteří potřebují nejen osobní asistenci, ale ve své těžké životní situaci potřebují i finanční podporu a pomoc. DOBRÝ ANDĚL nám umožnil tuto formu pomoci a šli jsme do toho s velkou radostí a respektem.